مسعود ریاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اکوپویا در مورد حواشی برگزاری سمینار هیئت‌های کشتی اظهار داشت: در اواسط این جلسه پیامکی را به من نشان دادند با این مضمون که من دارم با روسای هیئت‌ها تماس می‌گیرم و گفته‌ام در انتخابات به فرد خاصی رای بدهند و از آنها خواسته‌ام نزد امیر خادم برویم و از او بخواهیم که در انتخابات شرکت کند. اینطور عنوان شده که این کار با لیدری من انجام می‌شود در صورتی که این موضوع از اساس کذب بود. جلسه که تمام شد به همکارانم این موضوع را اعلام کردم و گفتم همه شما می‌دانید که با شما تماسی نگرفته‌ام.

وی ادامه داد: این موضوع را به عمد در حضور همه عنوان کردم که رئیس هیئتی فکر نکند با او تماس نگرفته و با رئیس دیگری تماس گرفته‌ام. چنین صحبت‌هایی کذب است و باید در نیت مطرح کنندگانش شک و تردید کرد. مگر این آقایان با امیر خادم چه مشکلی دارند که مسائل را اینگونه مطرح می‌کنند؟

ریاضی در خصوص اینکه گفته می‌شود وی از اعضای مجمع خواسته برای دعوت از امیر رضا خادم جهت حضور در انتخابات نزد او بروند، خاطرنشان کرد: پیروی حرف و حدیث‌های ایجاد شده، خواستم تا زمانی که تهران را ترک نکرده‌ایم، با خادم صحبت کنیم و از زبان خودش بشنویم برنامه‌اش چیست، همانطور که با علیرضا دبیر صحبت کردم، می‌خواستم همه چیز شفاف باشد. من این را به اعضای مجمع گفتم اما دو سه نفر از آقایان مخالفت کردند و گفتند امیر خادم باید بیاید و برنامه‌هایش را به ما بگوید، نه اینکه ما برویم. احساسم این است که مجمع باید همگرا باشد و جزیره‌ای عمل نکند، بعضی توضیحاتی که دوستان دادند درست بود و در نهایت نه جایی رفتیم و نه تماسی گرفته شد اما دیدیم که در فضای مجازی اتهامات زیادی در این خصوص مطرح شده است.

رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی افزود: امیر خادم را فرد وزین و محترمی می‌دانم، من از خودم مطمئنم که چه کار کردم و چطور فکر کردم، حالا اینکه یک عده، از این اتفاقات برانگیخته شده و متوسل به دروغ شده‌اند برایم جالب است.

ریاضی در این خصوص که آیا حمایت از امیر خادم ربط به مشهدی بودن او دارد، تاکید کرد: من خادم را از دوره نوجوانی‌ام می شناسم ولی حقیقتا بحث‌های قومی و نژادی در این دوره و زمانه دیگر جایی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای مجمع همچنان همدلی و اتحاد خود را حفظ خواهند کرد، به اکوپویا گفت: قرار نیست نظرات یکسان باشد و ما توقع نداریم در این خصوص اختلاف نظری وجود نداشته باشد، قطعا همه اعضا نظرات را گوش و موارد را درست بررسی کرده و درنهایت به صورت صحیح قضاوت و انتخاب خواهند کرد. ممکن است در ابتدای کار نظرات متفاوت باشد اما همدلی همچنان هست و تفاوت در نظرات است نه در دل‌ها. اگر دو نفر هم با هم اختلاف نظر داشته باشند این به معنای عداوت و دشمنی نیست. مطمئن هستم که درنهایت مجمع به کسی رای خواهد داد که برای کشتی مفیدتر است و به صداقت و سلامتش اعتماد وجود دارد و کشتی را کمتر از بقیه دچار حاشیه خواهد کرد.

 

انتهای پیام/