به گزارش اکوپویا از شیراز، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس نصرت‌الله لطفی در نخستین گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس با عنوان «مجازیست» در شیراز اظهار داشت: در حال حاضر در یک جنگ نابرابر با نظام سلطه به سر می‌بریم که به ظاهر آثاری از توپ، تانک، سر و صدا، تخریب و موشک نیست لکن دشمنان اهداف شوم و سختی دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه نظام سلطه یک جنگ ترکیبی را به کشور ما تحمیل کرده است که قصد دارد با در فشار قرار دادن ما از لحاظ روانی، اقتصادی و غیره انقلاب اسلامی ایران را ناکارآمد نشان بدهد، گفت: نظریه‌پردازان طاغوت اعظم و ایادی‌اش بعد از چهل سال توطئه سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی به ناکارایی توطئه چهل ساله خودشان در راستای مقابله با اسلام و براندازی نظام اسلامی اذعان داشتند.

وی با اشاره اینکه در هشت سال دوران دفاع مقدس، از تمام دنیا در بلوک شرق و غرب که بر علیه ما متحد بودند اسیر داشتیم، افزود:‌ در آن ایام رزمندگان در جبهه‌ها به دفاع از کشور از مرز و بوم کشور پرداخته بودند اما امروزه رزمندگان به جز جوانان، بسیجیان و افراد نظامی، کودکان و افراد سالخورده، زن و مرد هستند چراکه همه مردم ما مورد هدف دشمنان قرار دارند.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور گفت: امروزه دشمنان با بهره‌گیری از بستر فضای مجازی، ملت ایران را مورد هدف قرار داده و سعی در القای یاس و کاستن اعتماد عمومی دارند.

لطفی با تاکید بر اینکه دشمنان از مدت‌ها قبل خیز برداشته بودند تا ما چهل سالگی انقلاب را نبینیم، اظهار داشت: ملت ایران با تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی از این جنگ و پیچ تاریخی هم عبور می‌کنند. 

وی دهه فجر و راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماهی که پشت سر گذاشتیم را نوید بخش، مایه مباهات و عزت کشور دانست و تصریح کرد: رهبر انقلاب مردم ایران را باور دارند اما برخی هنوز نگاهشان به غرب است و جوانان و دانشمندان را باور ندارند.

این مقام مسئول با بیان اینکه مردم ما در حالی امسال در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه حضور پرشوری داشتند که گرانی بی‌سابقه، تورم، سیاه‌نمایی دشمنان و تبلیغات سوء بر علیه انقلاب، تعطیلات یک هفته‌ای و بارندگی بهانه‌های کافی برای حاضر نشدن در سالروز پیروزی انقلاب بود، تاکید کرد: حضور پرشور مردم نشان‌دهنده این بود که مردم باور کرده‌اند که آمریکا از اسلام سیلی خورده و این دشمن دیرینه به دنبال سیلی زدن به اسلام است.

لطفی اظهار داشت: مردم برای حفظ اسلام و انقلاب و عزت و شرف ایرانی بودنشان در جای جای ایران حاضر شدند حتی در روستاهای دورافتاده‌ای که بارندگی سنگینی وجود داشت جمعیت محدود روستا راهپیمایی کردند تا صدایشان را به جهانیان برسانند.

وی گفت:‌ دشمنان ما به خوبی از بستر فضای مجازی برای ضربه زدن استفاده کرده‌اند و ما نیز باید بتوانیم از این ظرفیت بهره ببریم تا هم پاسخ دشمنان را بدهیم و هم اجازه ندهیم با فضاسازی انقلاب را ناکارآمد نشان بدهند.

درپایان این مراسم بخشی از تولیدات سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس و سامانه آرشیو زمانی صداوسیمای مرکزفارس رونمایی شد و از فعالان عرصه فضای مجازی استان فارس نیز تجلیل شد. 

انتهای پیام/ش