به گزارش اکوپویا، نشریه «تلگراف» انگلیس گزارش داد سران باشگاه چلسی در صورتی که اقدام به اخراج سرمربی ایتالیایی خود کنند، ، استیو هولند را به عنوان گزینه جانشینی مائوریتزیو ساری در نظر دارند. هولند 48 ساله در حال حاضر دستیار گرث ساوت‌گیت در تیم ملی فوتبال انگلیس است و با توجه به اینکه سابقه کار به عنوان دستیار سرمربی در چلسی بین سال‌های 2011 تا 2017 را دارد، اصلی‌ترین گزینه جانشین ساری تا پایان فصل است.

مائوریتزیو ساری پس از حضوری موفق در ناپولی، تابستان 2018 هدایت تیم چلسی را برعهده گرفت و شروع مقتدرانه با آبی‌های لندنی داشت، اما در ادامه اوضاع برای این سرمربی ایتالیایی به خوبی پیش نرفت و تیم تحت‌هدایتش دچار فزار و نشیب شد. شکست 6 بر صفر آبی‌پوشان لندنی مقابل منچسترسیتی در لیگ برتر و باخت 2 بر صفر خانگی برابر منچستریونایتد در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی انگلیس جایگاه ساری را متزلزل کرده است.

برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند در صورتی که چلسی در بازی فردا شب مقابل منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه انگلیس تن به شکست بدهد، مائوریتزیو ساری از سمت سرمربیگری این تیم اخراج خواهد شد. پیش از این از زین‌الدین زیدان و لوران بلان به عنوان گزینه‌های سرمربیگری آبی‌پوشان لندنی یاد شده بود، اما در این مقطع از فصل بعید است که این گزینه‌ها هدایت چلسی را بپذیرند، از  این‌رو احتمال حضور استیو هولند روی نیمکت این تیم محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

انتهای پیام/