به گزارش اکوپویا از کرمانشاه، تیم بسکتبال ابزارسازان درمانگر کرمانشاه که موفق شده بود به دیدار نیمه نهایی پلی اف صعود به لیگ برتر راه پیدا کند، در خانه به مصاف تیم کوچین آمل رفت و موفق شد با نتیجه 85 بر 75 حریف خود را بدرقه کند.

مدیرعامل تیم ابزارسازا درمانگر در این رابطه گفت: دبازی پر از هیجان و شور و نشاط بود که بازیکنان تیم ما با ارائه بازی هجومی در ابتدا اختلاف امتیاز خوبی ایجاد کردند و سپس با توپ ربایی و خلق موقعیت سعی  در حفظ این اختلاف امتیاز داشتند تا در پایان با  10 امتیاز اختلاف حریف قدرتمند خود را شکست دهیم.

علیرضا سالکی در گفت‌وگو با خبرنگار اکوپویا در کرمانشاه، اظهار داشت: حضور بیش از 1500 هوادار در سالن نقش بسیار مهمی در موفقیت تیم کرمانشاهی ایفا کرد و باید صمیمانه از طرفداران پرشور و فهیم باشگاه قدردانی کنم که با حضور گرم خود روحیه بازیکنان را چند برابر کرده و زمینه پیروزی مقابل حریف قدرتمند آملی را فراهم کردند.

سالکی افزود: آنچه که بیش از همه به چشم می‌آمد بازی روانتر بازیکنان تیم ابزارسازان درمانگر نسبت به مسابقه قبلی برابر اکسون بود و از فشار روانی و استرس خبری نبود که این امر سبب شد تا تیم ما به راحتی حریفش را شکست دهد و این روند بازی همه طرفداران تیم که در سالن حضور داشتند را امیدوار کرد که می‌توان با ارائه این نمایش در دیدار برگشت نیز پیروز و جواز صعود به لیگ برتر را کسب کرد.

دیدار دوم نمایندگان بسکتبال کرمانشاه و آمل پنجشنبه 9 اسفند در آمل برگزار و تیم ابزارسازان در صورت پیروزی مجدد جواز حضور در رقابتهای لیگ برتر بستکبال باشگاه‌های کشور را کسب می‌کند ولی در صورت پیروزی تیم کوچین مسابقه سوم برای مشخص شدن تیم صعود کننده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ش