​​​​​محمد اسماعیل امامزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اکوپویا در مشهدمقدس به تاسیس کانون خادمیاری امداد و مستضعفین در استان اشاره و اظهار داشت: این کانون که از بهمن‌ماه 1396 تاسیس شده است، فعالیت‌های ارزنده‌ای را در حوزه‌های مختلف همچون توزیع سبد کالا، جهیزیه، بهسازی و بازسازی مسکن، درمان بیماران به نیازمند ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه این کانون در طول فعالیت یک ساله خود موفق به توزیع 11 هزار و 129 سبد کالا به نیازمندان شده خاطرنشان کرد: همچنین خادمیاران فعال در این کانون موفق شدند تا با مشارکت خیران و نیکوکاران جهیزیه 280 زوج محروم و نیازمند را تهیه کنند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران افزود: به همت این کانون خادمیاری 4 هزار و 931 بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموز مناطق محروم استان توزیع شد. همچنین به 3 هزار و 572 نفر از نیازمندان نیز کمک‌های مالی بلاعوض ارائه شد.

امامزاده ادامه داد: خادمیاران فعال کانون خادمیاری امداد و مستضعفین آستان قدس رضوی استان مازندران تاکنون به 589بیمار در بخش‌های مختلف درمانی خدمت‌رسانی کرده‌اند. همچنین دربخش ساخت و ساز نیز 8 مسکن احداث و 96 مسکن بهسازی شده است.

انتهای پیام/ش