به گزارش خبرنگار ورزشی اکوپویا, مهدی ترابی, هافبک تأثیرگذار تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهادی از کشور قطر رو‌به‌رو شده و این درحالی است که این بازیکن در نیم‌فصل دوم فصل گذشته به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شده بود و حالا هواداران پرسپولیس با این وضعیت نگران جدایی زودهنگام این بازیکن هستند. نکته مهم در قرارداد ترابی با پرسپولیس این است که این بازیکن می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی باشگاه را ترک کند و همین موضوع به یک خطر جدی برای پرسپولیس تبدیل شده است.

ترابی با توجه به پیشنهادی که دارد, احتمالاً روز سه‌شنبه برای مذاکره به دوحه سفر می‌کند, ولی در این میان اتفاقاتی است که در صورت رخ دادن می‌تواند ترابی را در پرسپولیس حفظ کند. یکی از مسائل مهم پرداخت مطالبات ترابی است. باشگاه پرسپولیس این روز‌ها به خاطر چالش بزرگی که در زمینه فراهم کردن مبلغ بدهی برانکو و دستیارانش مواجه شده, مشکلاتی هم برای پرداخت قرارداد بازیکنانش دارد. با این حال اما مسئولان پرسپولیس امیدوارند که با فراهم کردن پول ترابی, بتوانند این بازیکن را حفظ کنند.

قرار است فردا (دوشنبه) مهدی ترابی با مسئولان باشگاه نشست مهم و سرنوشت‌سازی داشته باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا نتیجه این جلسه می‌تواند ترابی را از سفر به قطر منصرف کند یا خیر.

 

انتهای پیام/