به گزارش اکوپویا از گرگان، احمد ابراهیمی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی بسیج رسانه استان‌های گیلان و گلستان اظهارداشت: سپاه قدس گیلان به عنوان سپاه معین شهرستان سیل‌زده گمیشان انتخاب شد و از دو ماه پیش تا کنون در این شهرستان مستقر است.

وی افزود: کار بازسازی و نوسازی 500 واحد مسکونی خسارت‌دیده در گمیشان به سپاه قدس گیلان واگذار شد که از این تعداد 150 واحد احداثی و 350 واحدمسکونی نیز تعمیری هستند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ساخت و تعمیر منازل مسکونی سیل‌زدگان گفت: با همت گروه‌های جهادی استان‌های گیلان و گلستان بازسازی حدود 100 واحد مسکونی به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی وظیفه بازسازی و نوسازی منازل مسکونی اقشار محروم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را برعهده دارد، خاطرنشان کرد: شناسایی بقیه واحدهای مسکونی در حال انجام است و تلاش می‌کنیم تا پیش از فرارسیدن فصل پاییز مرمت این خانه‌ها را به پایان برسانیم و تحویل مردم دهیم.

ابراهیمی ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت 60 واحدمسکونی نیز در شهرستان گمیشان آغاز شده است که طبق قولی که به مردم دادیم این واحدها را تا پایان امسال به اتمام می‎رسانیم.

انتهای پیام/ن