به گزارش خبرنگار اقتصادی سایت خبری اکوپویا، مطابق فایلی که اوایل سال جاری پایگاه اطلاع‌رسانی شهر جدید پرند در شبکه اجتماعی منتشر کرده، مقرر شده بود؛ پروژه‌های مسکن مهر پارت 11 صدرا نور یا هسای سابق در تیرماه سال جاری تکمیل و ساختمان تحویل شود که این وعده محقق نشده است، با این وضع به‌نظر می‌رسد پروژه مسکن مهر علی‌رغم وعده مسئولان وزارت راه و شهرسازی، با کم‌کاری‌ای که مشاهده می‌شود، در سال 98 هم به نتیجه نرسد.

مردادماه سال گذشته مدیرعامل شرکت عمران پرند درباره پروژه‌های مسکن مهر هسا (صدرا نور) گفته بود: هسا در مسکن مهر با 4 پیمانکار کار می کرد که البته وظایف خود را به خوبی انجام نمی داد. برای تعیین تکلیف 5000 هزار واحد باقیمانده این پروژه قبل از عید امسال پروژه مذکور به پیمانکاران جز اقاله شد.

محسن وطن خواهی با بیان این‌که در حال حاضر پروژه هسا به پیمانکاران جدید احاله شده و فعالیت ها با شدت در این واحدها شروع شده است، بر اساس مصوبه مجمع شرکت عمران شهرهای جدید 85 میلیارد تومان از منابع دولتی برای محوطه  سازی و آماده سازی پروژه های مسکن مهر هسا به عنوان یکی از مشکلات اصلی هزینه می شود. یک پروژه هسای سابق به شرکت “صدرا نور” و 3 پروژه به شرکت “اساس گستر” واگذار شده است.

وطن خواهی با بیان این که هم اکنون 1000 واحد این پروژه آماده افتتاح است، تاکید کرد: پروژه های باقیمانده هسا سابق اردیبهشت ماه 98 به اتمام می رسد.

به گزارش تسنیم، به نظر می‌رسد مدیران شرکت عمران عزم جدی برای پایان دادن به 10 سال انتظار متقاضیان مسکن مهر به خصوص متقاضیان پروژه هسای سابق ندارند. بر اساس وعده مدیرعامل کنونی شرکت عمران پرند قرار بود این پروژه سه ماه پیش به اتمام برسد اما با توجه به عملکرد ناامیدکننده‌ای که در این زمینه وجود دارد نمی‌توان “تا اطلاع ثانوی” به اتمام، تکمیل و تحویل این واحدها به متقاضیان چشم‌انتظار امیدوار بود.

انتهای پیام/