احمد جمشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی اکوپویا درباره وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن پیش از شرکت در رقابت‌‌های لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت: خدا را شکر تیم به طور کامل بسته شده و بدنسازی و بازی‌های تدارکاتی را نیز پشت سر گذاشته شده است. همچنین فردا شب (سه‌شنبه) قرار است با فولاد خوزستان در اهواز یک دیدار تدارکاتی داشته باشیم و بعد از آن خود را برای دیدار مقابل الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کنیم. دیدار با فولاد آخرین بازی ذوب‌آهن پیش از بازی با الاتحاد به حساب می‌آید.

وی درباره اینکه آیا باشگاه ذوب‌آهن الزامات مدنظر فدراسیون فوتبال را برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه فولادشهر ایجاد کرده است یا خیر, تصریح کرد: همیشه فولادشهر یکی از ورزشگاه‌‌های مورد تأیید فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بوده است و قطعاً این بار نیز این اتفاق رخ خواهد داد. در حال حاضر ما برای نصب گیت‌‌های الکترونیکی و شماره‌گذاری صندلی‌ها, پیمانکار انتخاب کرده‌ایم و تمام کار‌ها انجام خواهد شد و مشکلی از این بابت نداریم. باشگاه ذوب‌آهن الزامات فدراسیون را تا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر اجرا خواهد کرد و این اتفاق فکر می‌کنم تا دو هفته دیگر رخ دهد. روز گذشته نیز در جلسه هیئت مدیره روی این موضوع تأکید شده است که هرچه زودتر شرایط لازم برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه فولادشهر مهیا شود.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در خاتمه تأکید کرد: به دلیل اینکه ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا باید به میدان برود, ما دوست داشتیم که لیگ زودتر آغاز می‌شد تا حداقل تیم دو بازی رسمی پیش از دیدار با الاتحاد داشته باشد، اما متأسفانه بازی‌ها به تأخیر افتاده و ما فقط به انجام چند بازی دوستانه اکتفا کرده‌ایم. حالا هم اعتراضی نداریم و این تصمیمی است که گرفته شده و باید تابع قانون باشیم. می‌خواهیم امسال با یک تیم خوب, جوان و با روحیه بتوانیم هم در لیگ داخلی و هم در لیگ قهرمانان آسیا حضوری قدرتمند داشته باشیم و نتایج خوبی در خور شأن و نام ذوب‌آهن کسب کنیم.

 

انتهای پیام/