به گزارش اکوپویا از اصفهان، سردار مجتبی فدا پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان اصفهان اظهار داشت: 40 سال از انقلاب اسلامی سپری شده است و نهال اولیه انقلاب اسلامی به برکت حضور امام به پیروزی کاشته شده و پس آن به پیروزی رسید اما دشمنان 20 روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی پادگان مهاباد را غارت کردند و نخستین نطفه را برای نابودی جمهوری اسلامی آغاز کردند.

وی تصریح کرد: پس از 40 سال به چنان قدرتی رسیده‌ایم که آمریکا و دشمنان همچنان به دنبال براندازی نظام هستند و پس از آن با وجود مشکلات و تحریم‌ها به دنبال افزایش قدرت بازندارندگی خود رفتیم‌.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) خاطرنشان کرد: اگر ارتباط با خداوند قطع شود ممکن است اثرات جبران ناپذری را داشته باشد، شجره طیبه بسیج با توکل و ولایت پذیری نهادینه شده است‌.‌ دشمنان 40 سال به دنبال این بودند که نظام جمهوری را ساقط کنند که در انجام آن ناتوان بوده‌اند.

سردار فدا خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب به قدرت مطلق جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند‌. ظرفیت و قابلیت‌‎های بسیج بیش از آن چه است که در افکار و جامعه مشاهده می‌کنیم و بایستی از این ظرفیت به خوبی استفاده شود تا انقلاب به سر منزل نهایی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: سرهنگ مقواساز تلاش‌های فراوانی را در جهت اعتلای بسیج در یکی از مهم‌ترین نواحی مقاومت بسیج در مرکز شهر اصفهان انجام داد که از همه اقدامات وی در این 6 سال کمال تشکر و تقدیر را داریم و سرهنگ محمد نصر نیز به عنوان فرمانده این ناحیه منصوب می‌شود و امیداوریم مسئولان و بسیجیان همکاری و پشتبیانی و حمایت خود را از سرهنگ نصر نیز ادامه دهند.

به گزارش اکوپویا در آیین تکریم و معارفه ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) سرهنگ پاسدار محمد نصر به عنوان فرمانده این ناحیه منصوب شد و سرهنگ مقواساز نیز در سمت جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/ ز