به گزارش اکوپویا‌، باشگاه منچستریونایتد که در این تابستان موفق به خدمت گرفتن دنیل جیمز از سوانزی و آرون وان‌بیساکا از کریستال‌پالاس شده است، اکنون گفته می‌شود قصد دارد هری مگوایر را هم به ترکیب خود اضافه کند اما باشگاه لسترسیتی به این سادگی مجوز جدایی مدافع انگلیسی‌اش را صادر نمی‌کند.

بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «تلگراف»، باشگاه لسترسیتی حاضر نیست مگوایر را به رقمی پایین‌تر از 90 میلیون پوند به فروش برساند، از این‌رو منچستریونایتد برای جذب این مدافع 26 ساله باید این رقم را بپردازد، در غیر اینصورت این انتقال منتفی خواهد بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که هری مگوایر علاقه زیادی برای پیوستن به شیاطین سرخ دارد، اما دو باشگاه منچستریونایتد و لسترسیتی هنوز به توافقی در زمینه انتقال مدافع تیم ملی انگلیس به اولدترافورد دست نیافته‌اند.

گفته می‌شود در صورتی که منچستریونایتد پیشنهادی 90 میلیون پوندی به لسترسیتی ارائه کند، این باشگاه انگلیسی مانع جدایی مگوایر نخواهد شد. در صورت عملی شدن این انتقال با این رقم، رکورد نقل‌وانتقالات جهان برای یک مدافع شکسته خواهد شد.

مگوایر 26 ساله که دو سال پیش از هال‌سیتی سقوط کرده به جمع روباه‌ها ملحق شد، تا پایان ماه ژوئن 2023 با لسترسیتی قرارداد دارد. او فصل اخیر در 31 بازی لیگ برتری برای روباه‌ها به میدان رفت و موفق به زدن 3 گل هم شد.

انتهای پیام/