به گزارش اکوپویا از سمنان، سرهنگ منصور شوقانی پیش از ظهر امروز در همایش استانی قرارگاه شهید شاطری که با حضور هیئت‌رئیسه سپاه استان، فرماندهان و اعضای قرارگاه شهید شاطری سطح استان و حضور سردار ابراهیم عظیم پور مسئول سابق قرارگاه پیشرفت و آبادانی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران در سمنان برگزار شد اظهار داشت: کاهش آسیب‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین اهداف در مدیریت محله اسلامی است.

وی به عرصه‌های موردنیاز انقلاب اشاره کرد و از جمله مهم‌ترین آنها را خدمت‌رسانی به مردم برشمرد و گفت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای بسیج و سپاه در راستای پیشبرد اهداف انقلاب و نظام خدمت‌رسانی به مردم است.

جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان داشت: در یک محله اسلامی تمامی ارزش‌ها از معنوی تا مادی موردتوجه قرار می‌گیرد و سطح آن نیز ارتقا می‌یابد.

سرهنگ  شوقانی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب تأکید کرد: بر اساس این بیانیه جوانان باید موردتوجه قرار گیرند؛ چراکه این همان چیزی است که مورد غفلت واقع‌شده است و از ظرفیت و توانمندی این قشر مهم و اثرگذار جامعه به‌طور شایسته استفاده‌نشده است.

وی با اشاره به توانمندی نسل جوان در عرصه‌های مختلف گفت: بسیج بهره‌مند از این نیروی عظیم انسانی است و شاهد توانمندی این ظرفیت مهم و اثرگذار در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه جهادی در قالب دانش‌آموزی، دانشجویی و محلات بوده و خواهیم بود و بنابراین باید از ظرفیت نیروی انسانی جوان در شوراهای محلات با محوریت مساجد به نحو درستی استفاده شود.

جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تأکید بر استفاده از نسل جوان تربیت‌یافته حول محور مساجد در محله‌های اسلامی گفت: باید برنامه‌ها در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب با محوریت مساجد در محله‌های اسلامی دنبال شود.

سرهنگ شوقانی بیان داشت: کارها باید با روحیه جهادی و برای رضای خدا با محوریت مساجد در محلات اسلامی در قالب جامعه اسلامی انجام شود تا شاهد اثرگذاری هر چه بیشتر آن در حوزه‌های مختلف اجتماعی و … باشیم.

انتهای پیام/ن