به گزارش اکوپویا از پاوه، محمدجعفر علیزاده در حاشیه افتتاح بیمارستان پاوه اظهار داشت: در کشور پروژه‌های درمانی بسیار مهمی در دست احداث است که 11 بیمارستان از جمله بیمارستان پاوه با وجود تنگناهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه علاوه بر پاوه سه بیمارستان دیگر در کل کشور آماده افتتاح است عنوان کرد: 7 بیمارستان دیگر در استان‌های اردبیل، مازندران، چهارمحال و بختیاری و غیره به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به بیمارستان جدید پاوه اشاره کرد و گفت: این بیمارستان در شش طبقه با 8 هزار و 600 مترمربع زیر بنا ساخته شده و با تلاش‌های انجام شده فضاهای درمانی مورد‌ نیاز یک شهرستان در این بیمارستان وجود دارد.

علیزاده به بخش‌های زنان و زایمان، اطفال، بخش‌های داخلی و جراحی در بیمارستان جدید پاوه اشاره کرد و گفت: در مانگاه این بیمارستان توسط متخصصان مجرب به مردم این منطقه و چند شهرستان اطراف خدمات‌رسانی خواهد کرد.

‌معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 45 میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان جدید پاوه هزینه شده است خاطرنشان کرد: تمرکز بر روی تکمیل بیمارستان 540 تخت خوابی استان کرمانشاه است و اعتبار آن امسال جهش قابل توجهی خواهد داشت.

وی به اعتبار 62 میلیارد تومانی بیمارستان 540 تخت خوابی استان کرمانشاه اشاره و عنوان کرد: 90 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این بیمارستان نیاز است که با تامین اعتبار این بیمارستان در سه سال ساخته می‌شود.

انتهای پیام /  ز