به گزارش اکوپویا از اردبیل، سرهنگ پاسدار محمد پورمند صبح امروز در آیین بدرقه بسیجیان مشگین‌شهر به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اشاعه آرمان‌ها و اهداف شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس در جامعه کاروان راهیان نور مشگین‌شهر عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.

وی افزود: این کاروان در قالب 250 نفر از بسیجیان محلات و پایگاه‌های مقاومت در قالب پنج دستگاه اتوبوس ساماندهی و به این مناطق اعزام شدند که در مدت حضور این افراد در مناطق جنگی هشت سال جنگ تحمیلی برنامه‌های مختلفی برای آنها برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: بسیجیان شرکت‌کننده در این کاروان‌ها به مدت دو روز در مناطق عملیاتی حضور یافته و از یادمان شهدای والامقام در این مناطق بازدید خواهند کرد و در کنار آن از برنامه‌های فرهنگی و ارزشی نیز بهره‌مند می‌شوند.

پورمند کاروان‌های راهیان نور را گامی مهم در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شده و ترویج آرمان‌ها و اهداف آنها در جامعه برشمرد و تصریح کرد: باید با این گونه اقدامات فرهنگی زمینه برای تقویت روحیه دینی، بسیجی و جهادی را در بین مردم و به ویژه نوجوانان و جوانان فراهم آوریم.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر از برگزاری مستمر اردوهای راهیان نور و تداوم این برنامه‌های در شهرستان خبر داد و گفت:‌ خوشبختانه استقبال خوبی از این کاروان‌ها در شهرستان مشگین‌شهر انجام می‌شود و با توجه به این امر تلاش می‌کنیم تا تداوم این اعزام‌ها را شاهد باشیم.

انتهای پیام/ش