به گزارش گروه اقتصادی سایت خبری اکوپویا، مطابق اعلام منطقه آزاد کیش و شرکت عمران،آب و خدمات منطقه آزاد کیش این دو شرکت تفاهم کردند نسبت به صدور مجوز ساخت  و احداث پروژه بمنظور ایجاد ارزش افزوده بر روی املاک متعلق به شرکت هواپیمایی کیش همکاری مشترک داشته باشند.

علی مقدس زاده مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه زمین یکی از منابع بالقوه و بسیار حائز اهمیت است، افزود: در سال های گذشته به اقتضای شرایط، اراضی متعلق به سازمان در جزیره به منظور تأمین مالی برای توسعه زیر ساخت های کیش به صورت خام به فروش رسیده، اما به نظر می رسد در حال حاضر ضرورت فروش زمین بصورت خام برای شرکت هواپیمایی کیش وجود ندارد.

فرزانه شرفبافی سرپرست شرکت هواپیمایی کیش نیز در خصوص این تفاهم نامه ابراز امیدواری کرد انعقاد این پیمان نامه نقطه عطفی ماندگار برای این شرکت هواپیمایی باشد.

وی یادآور شد: شرکت هواپیمایی کیش در تلاش است علاوه بر خدمات رسانی مطلوب به کیشوندان ، بتواند به افزایش میزان ورود گردشگر به این جزیره زیبا یاری رسانی کند.

شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش اعلام کرده مدت این تفاهمنامه 5 سال از تاریخ اول تیر ماه سال جاری دارای اعتبار است.

انتهای پیام/